اخبار نمایندگی خودرو آوادا

سرویس حمل Door To Door چیست ؟  یکی از روش های حمل و نقل مورد علاقه بسیاری از مشتریان میباشد. معمولا فرایند ترخیص کالا از گمرک و حمل و نقل آن کاری زمان بر و پر دردسر برای همه میباشد.

سرویس Door to Door چیست ؟

سرویس درب به درب یا سرویس Door to Door یکی از خدمات مهم و پرکاربرد در صنعت حمل و نقل بین المللی است که در آن، تمام مراحل روند ارسال، بارگیری کالا و تحویل آن از مبدا تا مقصد بر عهده ارائه دهنده این سرویس است. تفاوتی ندارد که شما در کدام نقطه زمین زندگی می کنید، این سرویس به شما این امکان را خواهد داد تا فارغ از دغدغه های روند ارسال و دریافت کالا محموله های خود را به راحتی جابه جا کنید.

در این روش فرستنده، کالا را از درب منزل یا محل به مامور پستی تحویل می دهد و تحویل گیرنده نیز در درب منزل یا محل، کالا را دریافت می کند.طبیعتا دیگر نیازی به مراجع پستی نیست.

سرویس حمل Door to Door چیست ؟

مراحل سرویس درب به درب چیست ؟

صرف از نظر اینکه کدام شرکت حمل و نقل را برای ارسال کالای خود انتخاب می کنید، انجام مراحل زیر الزامی است:

  • دریافت، بسته‌بندی و انتقال کالا از مبدا
  • تهیه صورت حساب تجاری و اسناد حمل و نقل جهت ارسال
  • بارگیری و تخلیه در پایانه
  • انجام خدمات گمرکی و ترخیص کالا
  • حمل و انتقال کالا به فرودگاه مقصد
  • بارگیری و تحویل کالا به مقصد
سرویس حمل Door to Door چیست ؟

مزایای استفاده از سرویس درب به درب چیست ؟

از مزایای سرویس درب به درب در پست سریع بین المللی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

صرفه جویی در وقت و هزینه:

در خدمات حمل درب به درب به دلیل عدم مراجعه افراد به مراکز ارسال و دریافت کالا، علاوه بر کاهش مصرف سوخت و در نتیجه کاهش آلودگی هوا، از اتلاف وقت و صرف هزینه اضافی جلوگیری می کند.

زمان بندی دقیق:

وجود برنامه زمانی مشخص یکی از مزیت های ارسال درب به درب می باشد. ماموران پست با زمانبندی دقیق و از پیش تعیین شده، اقدام به تحویل و یا جمع آوری کالا می کنند که این امر در افزایش رضایتمندی مشتریان تاثیر مستقیم دارد.

بسته بندی مناسب و امنیت بیشتر:

با توجه به اینکه حمل و ارسال کالا بر عهده شرکت سرویس دهنده می باشد، مشتریان می توانند به بسته بندی مناسب شرکت اطمینان کنند. در واقع، به دلیل آنکه مسئولیت بسته بندی کالا بر عهده کارشناسان متخصص است، میزان آسیب های احتمالی در حین ارسال به حداقل ممکن می رسد. همچنین از این جهت که با توجه به نوع کالا، بسته بندی مناسب در نظر گرفته می شود، میزان هزینه کمتری متوجه مشتریان خواهد شد.

رهگیری آنلاین مرسوله از مزایای خدمات حمل Door to Door  :

یکی دیگر از مزیت‌های خدمات حمل دور تو دور، رهگیری آنلاین مرسوله است. مشتریان، با استفاده از کد رهگیری  می‌توانند بسته خود را تا زمان رسیدن آن به مقصد در هر لحظه و هر مکان، رصد کنند.

درج دیدگاه