کوروش فرجی – مدیر عامل

سخنی با مشتریان عزیز آران اکسپرس

از همان ابتدا و پس از شروع مجدد فعالیت مجموعه آران اکسپرس با تیم مدیریتی جدید سعی کردیم با کمک پرسنل با تجربه در زمینه ترخیص کالا و با سابقه ی درخشان در حوزه حمل و نقل هوایی ، خدماتی شایسته ی شما عزیزان را ارائه کنیم. از ابتدا سرعت و دقت در کیفیت خدمات را سر لوحه کار خود قرار دادیم تا رضایت شما دو چندان شود. و خرسندیم که هم اکنون بخش قابل توجهی از بارهای صنف الکترونیک ، کامپیوتر و موبایل و لوازم جانبی موبایل و دوربین مداربسته و تجهیزات پزشکی و دارویی را با جلب اعتماد شما عزیزان حمل میکنیم.

شرکت حمل و نقل بین المللی آران اکسپرس با سالها تجربه در زمینه حمل و نقل بار هوایی ،  زمینی و دریایی و ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) و سایر گمرکات کشور و همچنین کادری مجرب و حرفه ای خدمات ارزنده ای را در رابطه با امور حمل و نقل بین المللی و بازرگانی در تهران و کل شهرهای ایران در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.
آران اکسپرس توجه به سرعت حمل و ترخیص ، اعتمادسازی ، رازداری و قیمت مناسب را از اهداف اصلی در قبال مشتریان خود قرار داده  است. از این رو امیدواریم همکاری و رضایتمندی دراز مدت را در کنار شما مشتریان عزیز تجربه کنیم. شرکت حمل و نقل آران اکسپرس با در نظر گرفتن روابط موجود تجاری ایران یا کشورهایی که بازرگانان ایرانی فعالیت واردات و صادرات را  انجام میدهند اقدام به همکاری مستقیم با کشور‌های چین – کره – تایوان – ژاپن – مالزی – تایلند – اندونزی – هند – دبی – ترکیه – آلمان – فرانسه – کانادا و آمریکا نموده است. که هر کدام متخصص در امور حمل هوایی، دریایی، زمینی و بازرگانی و انبارداری در همان کشور بوده که بسیار در روند سرعت حمل و قیمت ها تاثیر گذار میباشند.

بسیار خوشحال خواهیم شد که نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.


    طراحی و سئو توسط وبینو . کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت حمل و نقل هوایی آران اکسپرس می باشد.

    fa_IRPersian