1. چگونه زمان بارگیری در شهرهای مختلف را محاسبه کنیم؟
  بارگیری هوایی معمولا به صورت روزانه درحال انجام است. با توجه به نوع محموله و زمان قطعی شدن قرارداد حمل ، زمان انتظار برای بارگیری متغیر است. معمولا در اواخر سال میلادی و سال شمسی زمان انتظار بیشتری را سپری خواهید کرد زیرا معمولا حجم بار ارسالی خارج از توان فرودگاه های مختلف خواهد بود. در نتیجه در صورتی که نیاز به جابجایی بار در این زمان ها دارید باید سریعتر اقدام کنید.
 2. اگر بندر دریایی در شهر وجود نداشته باشد ، تحویل به انبار چگونه اتفاق می افتد؟
  انتقال بار به نزدیکترین پورت خروجی صورت خواهد گرفت که در این صورت باید پیش از ارسال هزینه FOB را بررسی و محاسبه نمود. این هزینه باتوجه به حجم بار و نحوه ارسال متغیر خواهد بود. گاهی ممکن است هزینه ای لحاظ نشود و گاهی تا 1000 یوان افزایش هزینه داشته باشید. پس حتما این موضوع را مورد توجه قرار دهید تا در تحویل بار دچار مشکل نشوید.
 3. آیا می توانید تاریخ دقیق تحویل را تضمین کنید؟
  تاریخ تحویل برای سفارشاتی که از فرودگاه حرکت نموده اند بین 72 ساعت تا 10 روز کاری می باشد. اما اگر سفارش حمل از درب شرکت صورت پذیرد به این زمان اضافه خواهد شد.
 4. چرا قیمت حمل و نقل دریایی بستگی دارد؟
  حجم بسته بندی بار باید با وزن آن نتاسب داشته باشد. موارد متعددی داریم که وزن بار بیشتر از حجم بسته بندی بوده و بنابراین نیاز به محاسبه ی مجدد دارد. در این صورت کارشناسان آران اکسپرس با توجه به تعرفه ای مشخص محاسبات را انجام داده و هزینه را اعلام میکنند.
 5. آیا هنگامی که کالا در راه است می توان مجدداً اسناد را برای دریافت دریافت کرد؟
  امکان ارسال یا دریافت مدارک ورودی به پورت باید پیش از حمل صورت گیرد اما مدارک مربوط به ترخیص و مقصد را میتوان تا قبل از رسیدن بار ارسال کرد. البته اگر مشخص شود که مدارک باید پیش از ارسال کامل باشند چاره ای پیش رو نخواهد بود و باید ابتدا مدارک تکمیل گردند.
 6. آیا باید بیمه اضافی خریداری کنیم؟
  خرید بیمه نامه ی بار هوایی اجباری نیست اما اگر نسبت به حمل بار حساسیت مشخصی وجود دارد و شما نسبت به سلامت آن نگران هستید میتوانید با مشاوره از کارشناسان ما خدمات بیمه ای بسیار مناسبی را برای بار خود دریافت نمایید.
 7. آیا شرکت آران اکسپرس محموله به آمریکا و کانادا ارسال می نماید ؟
  بله ، شرکت آران اکسپرس جزو معدود شرکت های حمل و نقل هوایی می باشد که بسته ها و مدارک و هدایا و نمونه کالاهای شما را به آمریکا و کانادا ارسال مینماید.
 8. آیا شرکت آران اکسپرس واردات کالا از آمریکا و کانادا را نیز انجام می نماید؟
  بله واردات به ایران از کلیه کشورهای دنیا توسط شرکت آران اکسپرس نیز انجام می گیرد.
 9. ارسال کالا به آمریکا و کانادا چند روز زمان می برد؟
  5 الی 7 روز کاری
 10. ارسال بار به کشورهای اروپایی چند روز زمان می برد؟
  4 الی 6 روز کاری
 11. شرکت آران اکسپرس از دبی یا ترکیه به ایران سرویس دارد؟
  بله واردات به ایران از کلیه کشورهای دنیا توسط شرکت آران اکسپرس نیز انجام می گیرد.خدمات شرکت حمل و نقل آران اکسپرس از دبی به صورت 48 ساعته و از ترکیه به صورت 72 ساعته انجام می پذیرد و کافی است برای استعلام هزینه ارسال بار از سایر کشورها با شماره 66746529-021 یا 09128298298 تماس حاصل فرمایید .
 12. وزن حجمی چیست و چگونه محاسبه می شود؟
  بسته های بزرگ و کم وزن از طریق وزن حجمی خود قیمت گذاری می شوند. به عنوان مثال زمانی که حجم مرسوله در مقایسه با وزن آن زیادتر از فضای اشغالی معمول باشد، حجم مرسوله از طریق حاصل ضرب طول در عرض در ارتفاع بر حسب سانتیمتر تقسیم بر5000 محاسبه می شود.مانند حمل پنبه.
 13. منظور از سرویس Door to Door چیست؟
  به سرویسی گفته می شود که علاوه بر حمل کالا (Door to Airport) ، کار ترخیص محموله مشتری را نیز شامل می شود. و پس از ترخیص از گمرک محموله را درب منزل یا محل کار مشتری تحویل می دهد.
 14. منظور از کالاهای خطرناک چیست و حمل آنها چگونه صورت می گیرد؟
  کالاهایی از قبیل : باطری های لیتیومی، مواد شیمیایی، پودرهای شیمیایی، مایعات و اسپری های معطر، مواد سمی و کالاهای آتش زا و … کالاهای خطرناک (Dangerous Goods) محسوب می شوند. این کالاها تحت شرایط خاصی با توجه به مسیر حمل می گردند که برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش و بازاریابی با شماره های آران اکسپرس تماس حاصل فرمایید.
 15. آیا محدودیتی در ابعاد بسته برای ارسال به کشورهای مختلف وجود دارد؟
  بله، با توجه به سرویس انتخابی توسط مشاورین حمل، نباید ابعاد بسته در هر ضلع بیشتر از 3 متر باشد.
 16. آیا محدودیت وزنی در ارسال بسته به کشورهای مختلف وجود دارد؟
  خیر، در ارسال بسته هیچ محدودیت وزنی وجود ندارد.
 17. ارسال بار به کشورهای اروپایی چه محدودیتهایی دارد؟
  محدودیت ها براساس قوانین کشورها تعریف میشود.

طراحی و سئو توسط وبینو . کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت حمل و نقل هوایی آران اکسپرس می باشد.

fa_IRPersian