شرکت حمل و نقل بین‌المللی

با توجه به پیشرفت تجارت جهانی، حمل و نقل بین‌المللی امری اجتناب ناپذیر است. در دنیای امروز و با قدرت اینترنت، ارتباط با مصرف کنندگان محدود نیست. با این وجود وضعیت سیاسی کشور و همینطور تحریم‌های صورت گرفته، تجارت و حمل و نقل بین المللی، هنوز بستری پر چالش برای تجار ایرانی محسوب می‌شود.
در این بین شرکت‌هایی وجود دارند که فارغ از مرزبندی‌های سیاسی، خدمات خود را در هرگوشه از دنیا دنبال می‌کنند. ما در این بخش، با این شرکت‌ها آشنا می‌شویم.

حمل و نقل بین المللی

شرکت حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در ابتدا و برای آشنایی با شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی، باید تعریف درستی از یک شرکت حمل و نقل بین‌المللی ارائه دهیم. به زبان ساده حمل و نقل بین‌المللی به معنای جابجایی محصولات، بسته‌های پستی و یا حتی مسافران از یک کشور به کشور دیگر است.
اگر دو کشور مبدأ و مقصد با یکدیگر مرزهای هوایی، زمینی و یا آبی نداشته باشند، یک مرحله به عمل جابجایی اضافه می‌شود.
انتقال بار به خارج از کشور برای کسانی که در صدد صادرات و واردات محصول خاصی هستند، حائز اهمیت است. بزرگترین و مهمترین نگرانی تجار، شرایط جابجایی و نگهداری کالاها و به سلامت رسیدن آنهاست. امروزه شرکت‌های حمل و نقل جهانی این بار را بر دوش می‌کشند و این نگرانی‌ها را برطرف می‌کنند.
این کشورها به منظور ساده و پر سرعت کردن جابجایی کالا از یک کشور به کشوری دیگر، تشکیل شده‌اند. بنابراین می‌توان به کمک این شرکت‌ها بهترین راه را برای جابجایی انواع کالا، از مواد غذایی گرفته تا کالاهای الکترونیکی، پیدا کرد.

معتبرترین شرکت حمل و نقل جهانی

مشارکت با یک کمپانی حمل و نقل بین‌المللی برای تاجران اجتناب ناپذیر است و از طرفی اعتماد به هر شرکتی با توجه به سطح بالای انتقال کالاها برای تجار و درگیر بودن مقادیر بالای سرمایه‌ی آنها، دشوار است. تجار برای پیدا کردن یک شرکت برای انجام جابجایی کالاهایشان، به سابقه و اعتبار شرکت توجه می‌کنند و با توجه به این موارد به آن اعتماد می‌کنند.
مواردی برای بررسی اعتبار یک شرکت حمل و نقل بین‌المللی وجو دارد که با کمک آن‌ها می‌توانید بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید:
• سابقه‌ی کار و سابقه‌ی حضور شرکت
• بیمه‌ی شرکت حمل و نقل جهانی و شرایط آن
• هزینه‌ی خدمات جابجایی
• نحوه‌ی خدمت رسانی شرکت
• نوع خدمات و چگونگی پوشش مرزهای زمینی، هوایی، دریایی و ریلی
• نحوه‌ی خدمت رسانی و تضمین شرایط ایمن جابجایی بار
با بررسی این موارد در شرکت‌های مختلف و مقایسه‌ی آنها، می‌توان بهترین انتخاب را انجام داد.

نمایندگی شرکت حمل و نقل بین‌المللی

یک شرکت حمل و نقل باسابقه و معتبر از ظرفیت بالای شهرها و استان‌های کوچک برای تجارت جهانی با خبر است و از آن برای ایجاد نمایندگی‌ در هر شهر استفاده می‌کند. در واقع داشتن نمایندگی برای شرکت در هر شهر امری ضروری است.

حمل و نقل بین المللی

هزینه‌ی شرکت حمل و نقل بین‌المللی

یکی از مسائلی که می‌تواند حمل و نقل جهانی را دچار چالش کند، هزینه‌های یک شرکت برای جابجایی و انتقال کالاها به خارج از مرزها است. با توجه به اینکه بیشترین بخش از حمل و نقل جهانی کالا مربوط به حمل و نقل هوایی است، لذا موارد اثر گذار بر هزینه‌ی آن را بررسی می‌کنیم.
نرخ دلار بزرگترین و مهمترین عامل تأثیرگذار در تجارت جهانی است. بطور رسمی نرخ دلار روزهای چهارشنبه به سازمان هوایی کشور اعلام می‌شود. بنابراین تجار باید از نرخ بروز دلار آگاهی داشته باشند. عوامل دیگر تأثیر گذار بر هزینه‌ی انتقال هوایی بار به خارج از کشور عباتند از:
• وزن بار
• خط هوایی انتخاب شده
• مقصد
• مبلغ مالیات بر ارزش افزوده
• نوع بار ارسالی
• هزینه فریت مرسوله مسافری و تجاری

شرکت حمل و نقل هوایی بین‌المللی

حمل بار بصورت هوایی از پر طرفدارترین روش‌های جابجایی است. زیرا در این روش سرعت و امنیت در هم ادغام می‌شود و بهترین روش ارسال را پدید می‌آورد. به همین دلایل هزینه‌ی انتقال بار به صورت هوایی نسبت به روش‌های دیگر بیشتر است زیرا در صورت حساس بودن مرسوله نیز امنیت و سلامت بطور کامل رعایت می‌شود. البته می‌توان با در نظر گرفتن کشور مبدأ و مقصد، بهترین روش جابجایی را برگزید.

بهترین تصمیم، انتخاب یک شرکت حمل و نقل بین‌المللی معتبر است

بهترین راه برای انتخاب یک شرکت مطمئن و معتبر در حیطه‌ی حمل و نقل بین‌المللی، تماس با شرکت‌های مختلف و بررسی خدمات آنها است. بعد از صحبت با کارشناسان شرکت‌های حمل و نقل جهانی می‌توانید از نحوه‌ی خدمات دهی آنها اطلاعات دقیق و جامعی بدست آورید.
بنابراین بهترین گزینه تهیه لیستی از این شرکت‌ها و بررسی خدمات آنها با در نظر گرفتن موارد ذکر شده است.

پیام بگذارید

طراحی و سئو توسط وبینو . کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت حمل و نقل هوایی آران اکسپرس می باشد.

fa_IRPersian