تمدید قرارداد حمل و نقل هوایی WFS در اسپانیا توسط شرکت هواپیمایی ایر اروپا

شرکت هواپیمایی اسپانیایی Air Europa حمل و نقل هوایی بار با خدمات جهانی پرواز (WFS) در مادرید و بارسلونا را گسترش داده است.

قراردادهای تمدید شده مشارکت شرکت ها در اسپانیا را تا Q4 سال آینده افزایش می دهد.

ایر اروپا

ایر اروپا هواپیماهای مسافربری بوئینگ 787 و 737-800 را از مادرید و بارسلونا به مقصد اروپا و آمریکای شمالی و جنوبی اداره می کند.

حجم حمل و نقل هوایی کارگو به مقدار 27000 تن مورد استفاده در ترمینال کارگو WFS در مادرید در سال 2020 و همچنین صدها تن در پنج ماه اول قرارداد خود در بارسلونا کمک کرده است.

Air Europa برای اولین بار در سال 2018 به مشتری WFS در مادرید تبدیل شد. سپس این شرکت ها در ژانویه سال جاری در بارسلونا همکاری کردند.

هومبرتو کاسترو، مدیرعامل کارگو اسپانیا در WFS ، اظهار داشت: “WFS با تمرکز اصلی بر ایمنی، امنیت، قابلیت اطمینان و پایداری همچنان به سرمایه گذاری های کلیدی برای بهبود خدمات حمل بار هوایی و زمینی خود در اسپانیا می‌پردازد. این امر ما را قادر می‌سازد تا قراردادهای مهمی را بدست آوریم و روابط موجود خود را با مشتریان اصلی هواپیمایی مانند ایر اروپا افزایش دهیم.”
WFS همچنین عملیات حمل بار هوایی را در فرودگاه والنسیا اسپانیا انجام می دهد.

به طور کلی در اسپانیا، WFS به 60 شرکت هواپیمایی در فرودگاه های مادرید ، بارسلونا و والنسیا در فضای انبار خدمات بیش از 35500 فوت مربع خدمات می دهد. این شامل دو اتاق خنک برای محموله های تحت کنترل دما در مرکز تأیید تولید ناخالص داخلی در مادرید است.

پیام بگذارید

طراحی و سئو توسط وبینو . کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت حمل و نقل هوایی آران اکسپرس می باشد.

fa_IRPersian