به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، بهزاد مهدوی، معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: برای ایجاد خطوط حمل و نقل هوایی در فرودگاه اردبیل در حال مذاکره با شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هستیم که خوشبختانه این کار با روند مثبتی در حال پیگیری است.

cargo-ardebil

او افزود: راه‌های مختلفی برای جابه جایی بار در دنیا وجود دارد که هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند و در این بین استفاده از خطوط حمل و نقل هوایی «کارگو»، بهترین و سریعترین راه ممکن برای صادرات محصولات فساد پذیر و با ارزش افزوده بالا است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: در نشست مشترکی که با مدیرکل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و با همراهی واحد‌های صنعتی صادرات گرا انجام شد، راه اندازی حمل و نقل هوایی بار و محصولات تولیدی استان به کشور‌های همجوار پیشنهاد گردید که این موضوع مورد موافقت اولیه شرکت هواپیمایی هما قرار گرفت.

مهدوی تحقق این امر را در تسریع صادرات استان بسیار مهم برشمرد و افزود: با استقرار پرواز‌های باری در فرودگاه اردبیل، ضمن افزایش صادرات استان به کشور‌های همجوار از روند ضایع شدن محصولات فساد پذیر جلوگیری خواهد شد.

او در پایان یادآور شد: تلاش شرکت شهرک‌های صنعتی بر آن است تا با ارائه بسته‌های حمایتی و کمک به روند تولید، گامی مهم در افزایش تولید و صادرات محصولات تولیدی استان انجام داد.

پیام بگذارید

طراحی و سئو توسط وبینو . کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت حمل و نقل هوایی آران اکسپرس می باشد.

fa_IRPersian