شرکت حمل و نقل هوایی آران اکسپرس به عنوان پست سریع بین المللی با در اختیار داشتن انبار اختصاصی در گمرک فرودگاه امام خمینی (ره ) ، امکان ترخیص اقلام وارداتی که توسط این شرکت حمل شده باشند را بصورت یک روزه دارد، همچنین امکان واگذاری قبض انبار “بصورت پشت نویسی قبض انبار ” بنام صاحب کالا و یا شخص ثالث را برای اقلام حمل شده فراهم می آورد.

ترخیص دریایی و زمینی کالا

شرکت حمل و نقل بین المللی آران اکسپرس با در اختیار داشتن سالها تجربه، نیروی کارآمد و متخصص و مجوز حق العمل کاری، آماده همکاری با کلیه وارد کنندگان کالا در بخش های تولیدی، صنعتی، کشاورزی، سازمان ها و ارگان ها در راستای ترخیص و حمل اقلام وارداتی از کلیه گمرکات(گمرک زمینی و دریایی) کشور می باشد.

حل اختلافات گمرکی

در صورت بروز اختلاف بین صاحبان کالا و گمرکات اجرایی در مورد ترخیص کالا، پرونده به مراجع مربوط ارجاع می شود و در صورت نداشتن اطلاعات کافی و عدم به روز رسانی، شرکت آران اکسپرس ؛ آمادگی خود را جهت نمایندگی صاحبان کالا و پیگیری فنی حل و فصل اختلافات گمرکی و حصول نتیجه جهت دفاع از حقوق صاحبان کالا اعلام می دارد.

مشاوره حقوقی آران اکسپرس

آران اکسپرس : حمل و نقل سریع و مطمئن کالا

“آگاهی به شرایط کالا و زمان ارسال و همچنین دقت در انتخاب نوع حمل با توجه به نیاز مشتری ، از جمله مواردی است که میتواند در موفقیت کسب و کار شما موثر باشد. ما در آران اکسپرس میکوشیم تا بهترین راه را در مقابل شما قرار دهیم. “

آران اکسپرس ارائه دهنده حمل و نقل سریع و مطمئن کالا با دریافت مشاوره رایگان جهت واردات کالا به کشور می باشد. برای دریافت مشاوره خرید محصول و حمل و ارسال کالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طراحی و سئو توسط وبینو . کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت حمل و نقل هوایی آران اکسپرس می باشد.

fa_IRPersian