شرکت هواپیمایی Horizons که جدیدا به طور کامل بارگیری می‌شود، قرارداد GSA را به Air One اعطا می‌کند

اپراتور جت خصوصی Horizons همچنان در حال انجام عملیات حمل و نقل هوایی است که اخیرا از طریق امضای قرارداد GSA با هواپیمایی Air One انجام شده است.

این اپراتور مستقر در عربستان سعودی قبلا اولین هواپیمای بوئینگ 737-400SF با ظرفیت 18.5 کیلوگرم خود را تحویل گرفته است و دو دستگاه دیگر نیز قرار است در سه ماه آینده به ناوگان خود بپیوندند.
ایر وان گفت انتظار دارد هواپیما به دلیل قراردادهای منطقه‌ای، به ویژه در خاورمیانه و خاور دور که دارای تجارت الکترونیکی و ترافیک بسته است، مورد تقاضا باشد.
پل بنت، مدیر اجرایی ایر وان گفت: “ما مشتری خدمات جت شخصی شرکت هواپیمایی Horizons بوده‌ایم، افتخار می‌کنیم که این فرصت را به ما داده‌اند تا برای اولین بار بوئینگ 737-400SF تازه تأسیس خود را با برند شرکت هواپیمایی Horizons در بازار حمل و نقل هوایی راه‌اندازی کنیم.
“این هواپیمایی مناسب برای تجارت الکترونیکی منطقه‌ای و بسته‌بندی است و در زمانی به بازار می‌آید که تقاضای ظرفیت در این بخش هرگز بیشتر نبوده است.
“ورود حمل و نقل هوایی 737-400 دوم و سوم هوریزون تضمین می‌کند که هواپیمای پشتیبان موردنیاز برای پشتیبانی از پروازهای تجارت الکترونیکی با فرکانس بالا را داریم. همچنین به ما ظرفیت اضافی برای تأمین تقاضای چارتر موردی برای این هواپیمای بسیار محبوب را می‌دهد.”
این دومین قرارداد GSA تمام بار است که طی 10 ماه گذشته به شرکت حمل و نقل هوایی ایر وان اعطا شده است؛ سال گذشته نیز ATC (Aerotranscargo) مولدووا، که شش باربری هوایی B747-400 را اداره می‌کند، انحصار فروش و حقوق بازاریابی در تمام مناطق را به ایر وان اعطا نمود.
ایر وان گفت همچنین مراکز تحقیقاتی را جستجو خواهد کرد و برای اتصال عملیات حمل و نقل هوایی منطقه‌ای هواپیمایی هوریزون با خدمات ناودان Aerotranscargo از هنگ کنگ و چین به اروپا صحبت می‌کند.
شرکت هواپیمایی ایر وان در گذشته به عنوان متخصص چارتر هواپیما Chartersphere شناخته می‌شد.

طراحی و سئو توسط وبینو . کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت حمل و نقل هوایی آران اکسپرس می باشد.

fa_IRPersian